Category Archives for Pożyczki

Pożyczki społecznościowe- jak to działa?


04.11.2010

Pożyczki społecznościowe- jak to działa?

Nowi pożyczkobiorcy mogą uzyskać od 50 zł do 1000 złotych pożyczki. Inwestorzy monitorują projekty dostępne na platformie wybierając Pożycz,i najbardziej atrakcyjne dla nich i starannie dywersyfikując swój portfel. Na chwilę obecną wystawiono tam 296 879 aukcji z prośbą o pożyczkę, a suma zaciągniętych pożyczek wynosi aż 4 034 212 750 dolarów. Brak spłaty pożyczki w umówionym terminie daje możliwość wszczęcia przez inwestora postępowania upominawczo-monitującego poprzez wysłanie monitu na adres e-mailowy pożyczkobiorcy wskazany w formularzu rejestracyjnym. Social lending i crowdfunfing należą do tego samego sektora sharing economy — finansowania peer-to-peer.
Czy social lending zmieni rynek pożyczek? - Trójka - polskieradio.pl
Lendico - globalna platforma pożyczek społecznościowych.. Wniosek o pożyczkę lub własne portfolio inwestycji w pożyczki - w kilku. Jak działa Lendico?
Jak wziąć pierwszą pożyczkę w Kokos.pl? Ile mogę pożyczyć? Co to jest rating? Jak działają pożyczki społecznościowe? Co mogę zrobić, aby pozyskać.
Pożyczki społecznościowe- jak to działa?

Pożyczki społecznościowe- jak to działa? - trendy modzie

Samo pożyczanie społecznościowe jest bezpieczne - średnia spłacalność pożyczek w Kokos. Najczęściej pożyczki społecznościowe udzielane są poprzez serwisy internetowe, które "kojarzą" pożyczkodawców i pożyczkobiorców.